Pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejszym narzędziem do znajdowania pożądanej treści w internecie, szacuje się że używa jej około 95% Polaków. Przy czym warto zaznaczyć, że strony znajdujące się na topowych pozycjach przyciągają największe zainteresowanie, pozostałe pozycje interesują zaledwie 20% użytkowników. Dlatego tak ważne jest, aby zainwestować w skuteczny marketing internetowy.

Firma Xann Internet Solutions już od 10 lat zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją stron www. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobędziesz najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google, w niezwykle krótkim czasie. Skuteczne pozycjonowanie nie oznacza jedynie reklamy Twojej firmy w sieci, najważniejszy jest fakt że dzięki takiemu działaniu zwiększysz swojej zyski. Pozycjonowanie opiera się głównie na doborze odpowiednich fraz i słów kluczowych, które użytkownicy wpisują do wyszukiwarki. Xann Internet Solutions pomaga fachowo dobierać słowa kluczowe oraz frazy, wszystkie  z nich odpowiednio charakteryzują działalność firmy, tak aby użytkownik nie miał żadnych wątpliwości że dotarł do pożądanej treści. Wcześniejsza analiza rynku i działań konkurencji pozwala na stworzenie najlepszej kampanii marketingowej, prowadzącej Twoją firmę do sukcesu.

Aby pozycjonowanie przynosiło jeszcze większe profity, Xann Internet Solutions oferuje optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Ważne jest, aby strona www była przyjazna dla robotów wyszukiwarek, posiadała odpowiednio dobraną treść, właściwe rozmieszczenie słów kluczowych oraz strukturę która ułatwia indeksowanie. Stała opieka nad serwisem pozwoli na kontrolowanie i zapobieganie niepożądanym okolicznościom, pociąga  to za sobą nieustanne promowanie marki czy produktu.  Jako, że internet zmienia się z dnia na dzień, stała kontrola Twojej witryny pozwoli na utrzymanie, niezmiennie dobrych wysokich pozycji, w efekcie czego oglądalność strony wzrasta, a co za tym idzie, zwiększają się obroty Twojej firmy.