3182 Notodo

E-COMMERCE W PRAKTYCE. KAMPANIE SPRZEDAŻOWE OD STRATEGII DO REALIZACJI

4500 PLN
2 dni robocze

Marketing sklepu internetowego

Na nic zda się świetnie zaprojektowany sklep internetowy, jeśli nikt się o nim nie dowie. Na szczęście jako e-przedsiębiorcy macie do dyspozycji mnóstwo narzędzi marketingowych i analitycznych. Co więcej, wiele z nich jest darmowych. W tym rozdziale dowiecie się, jak przeprowadzić podstawowy audyt SEO. Poznacie też ważne trendy w e-commerce – pomogą Wam one w podejmowaniu decyzji, które mogą zaważyć na skuteczności Waszego biznesu.

Lekcja 3.1. Marketing internetowy 
Lekcja 3.2. Monitoring i analityka w sklepie 
Lekcja 3.3. Trendy, które warto znać 


Po ukończeniu wszystkich lekcji w rozdziale możesz przystąpić do testu. Żeby go zaliczyć powinieneś prawidłowo odpowiedzieć na 80% pytań. Do testu możesz podchodzić dowolną liczbę razy, ale zapamiętany zostanie Twój ostatni wynik. Powodzenia!

 Narzędzia i metody promocji sklepu internetowego

Promocja e-biznesu nie jest działaniem jednorazowym – to ciągły proces. W tym rozdziale poznacie wachlarz możliwości, jakie macie przed sobą w zakresie promocji sklepu – od pozycjonowania, przez płatną reklamę, po media społecznościowe i najcenniejsze z rekomendacji – polecenia Waszych stałych klientów.

  • Lekcja 4.1. Pozycjonowanie

  • Lekcja 4.2. Media społecznościowe 

  • Lekcja 4.3. Reklama płatna 

  • Lekcja 4.4. Stali klienci jako Wasi ambasadorzy 

  • Po ukończeniu wszystkich lekcji w rozdziale możesz przystąpić do testu. Żeby go zaliczyć powinieneś prawidłowo odpowiedzieć na 80% pytań. Do testu możesz podchodzić dowolną liczbę razy, ale zapamiętany zostanie Twój ostatni wynik. Powodzenia!

 

Copyright © 2023 xann marketing

Created by: xann marketing logo